Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (2024)

‹ Back to auction list

Een tafellamp met een blauw-wit Chinees porseleinen voet, bronzen delen en oude kap.

Dim. h 55 cm

SKU: 2506240663.

Categories: Aziatisch, Verlichting, XXe eeuw.

Auction day: 26 June 2024 19:00

Catalogue #663

');$(".woocommerce-page div.product div.images").append($catalogue_no);});

Estimate: € 40/60

Interested in this lot?

Place a bid ›

  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (3)

    #248

    Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessert-messen, vorken en lepels.

    Place a bid ›

    Estimate: € 120/180

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (4)

    #199

    Leopold Muller

    Period: 1879-1961

    “Bos en plattelandsgezichten”. Een lot van 4 schilderijtjes, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. ”Capellen”, “Polder”, “Pondrôme”, “192”.

    Place a bid ›

    Dim. 25 x 35,5 & 20 x 34,5 cm

    Estimate: € 350/500

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (5)

    #661

    Een lot van 2 kannen en een vaas in porselein, kobaltblauw met een rijkelijk vergulde versiering. De kanne zijn getekend Limoges en de vaas Bavaria.

    Place a bid ›

    Dim. h 33,5 cm

    Estimate: € 30/50

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (6)

    #431

    Een balustervaas in Chinees porselein naar de Qing Dynastie met een decor van een Chinese leeuw en een vogel. Op houten sokkel.

    Place a bid ›

    Dim. h 43 cm

    Estimate: € 80/120

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (7)

    #643

    Maria Innocentia Hummel

    Een lot van 5 Hummeltjes, nrs. 141/1, 15/0, 129/0, 418 en 69. Laat 20ste eeuwse stukken.

    Place a bid ›

    Dim. h 15 cm

    Estimate: € 80/120

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (8)

    #637

    “Poicephalus Senegalus”. Het Bont Boertje of Senegal-papegaai. Een opgezet vogeltje op zijn/haar rug liggend en spelend met een bal. Taxidermie.

    Place a bid ›

    Dim. h 11 x l 19 cm

    Estimate: € 60/80

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (9)

    #358

    Een handbeschilderde porseleinen dekselvaas met florale motieven, afgewerkt met goudverf. Onderaan een merkteken en opschrift. Frans werk.

    Place a bid ›

    Dim. h 47 cm

    Estimate: € 40/60

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (10)

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (11)

    #161

    Salvatore Melani

    Period: 1902 - 1934

    “Windhonden”. Een groep in brons met 2 lopende honden op een marmeren voet. Gesigneerd S. Melani.

    Place a bid ›

    Dim. 23 x 65 x 14 cm

    Estimate: € 300/400

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (12)

    #667

    Een map met Belgische munten. Van ca. 1900 tot 1980.

    Place a bid ›

    Estimate: € 60/80

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (13)

    #189

    Leopold Muller

    Period: 1879-1961

    “Lanschappen met bebouwing”. Een lot van 6 schilderijtjes, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. “Ranst”, “Wouter’s Hoeve”, “Ranst”, “Villa Wellin”, “Chateau de Lavaux St-Anne”, “Wouter’s Hoeve de Polder”.

    Place a bid ›

    Dim. 28 x 34,5 & 25 x 35,5 cm

    Estimate: € 500/750

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (14)

    #448

    “Chrysolophus Pictus”. Een opgezette goudfazant op een stuk berkenstronk. Taxidermie.

    Place a bid ›

    Dim. h 38 x l 88 cm

    Estimate: € 80/120

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (15)

    #657

    Val Saint Lambert

    Een set van schaal en kom, Val Saint Lambert, kleurloos kristal met vergulde rand met bijhorende vergulde lepel. Toegevoegd een groene asbak, eveneens VSL.

    Place a bid ›

    Dim. Ø 31 cm

    Estimate: € 60/80

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (16)

    #641

    “Emberiza Citrinella”. Een set van twee opgezette geelgorsen, zangvogeltjes op een tak onder een glazen stolp. Taxidermie.

    Place a bid ›

    Dim. h 27 cm

    Estimate: € 60/80

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (17)

    #629

    Horace Narbeth Roye

    Period: 1906-2002

    Een lot van 5 ingekaderde vintage prints uit de bundel “Rhapsody in Colour by Roye”. Met verso gedicht. Uitgave door The Camera Studies Club, London, 1946.

    Place a bid ›

    Dim. 33 x 25 cm

    Estimate: € 60/90

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (18)

    #633

    Maria Innocentia Hummel

    Een lot van 9 Hummeltjes, nrs. 727, 2052, 793, 479, 629, 729, 558, 438 en 260. Laat 20ste eeuwse stukken.

    Place a bid ›

    Dim. h 10.5 cm

    Estimate: € 60/80

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (19)

    #653

    Maria Innocentia Hummel

    Een lot van 5 Hummeltjes, nrs. 662/0, 376, 13/2/0, 197 2/0 en 58 2/0. Laat 20ste eeuwse stukken.

    Place a bid ›

    Dim. h 11.5 cm

    Estimate: € 60/80

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (20)

    #238

    Een lot van 15 stuks art-nouveau glas, deels gemetaliseerd, bestaande uit flesjes, vaasjes en glaasjes. In de stijl van Loetz.

    Place a bid ›

    Dim. h 19 cm

    Estimate: € 120/180

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (21)

    #482

    “Studie van de roker”. Een litho op papier. Draagt monogram in de plaat “F.L.”, naar Fernand Léger. Uit het album "Contrastes". Ed. Le Vent d'Arles, Parijs. Bewerkt in 1959 onder toezicht van Nadia Léger en beperkt tot 300 exemplaren.

    Place a bid ›

    Dim. 50 x 40 cm

    Estimate: € 150/200

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (22)

    #509

    Felix De Boeck

    Period: 1898-1995

    “Geometrisch abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Verso gesigneerd en gedateerd 1986

    Place a bid ›

    Dim. 12,5 x 21 cm

    Estimate: € 400/600

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (23)

    #243

    Favaro Cecchetto

    Een geglazuurd polychroom aardewerken beeld van een gezeten jongedame met bloemenkleed en een boek. Onderaan gemerkt Favaro Cecchetto, made in Italy en nummer 1915.

    Place a bid ›

    Dim. 32 x 38 x 21 cm

    Estimate: € 120/180

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (24)

    #618

    Een lot van 3 oude glazen stolpen op houten voet met hierin heiligenbeelden en vaasjes in Brussels porselein. Toegevoegd nog 2 heiligenbeelden waarvan 1 in Brussels porselein.

    Place a bid ›

    Dim. h 40 cm

    Estimate: € 80/120

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (25)

    #632

    “Baaizicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    Place a bid ›

    Dim. 21 x 25 cm

    Estimate: € 80/120

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (26)

    #621

    “Attacus Atlas”. Een stolp met hierin 2 Atlasmotten of Atlasvlinders. Toegevoegd 2 kleine vlinders in verlicht stolpje. Taxidermie.

    Place a bid ›

    Dim. 18 x 22 cm (grootste)

    Estimate: € 80/120

Other lots in this auction

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (27)

    #67

    Sanderus

    “Flandria Illustrata”. Een tweedelige boekenreeks van A. Sanderus, uitgeverij Veys - Tielt. Uitgave van 1973.

    Place a bid ›

    Dim. 6,5 x 50 x 34 cm

    Estimate: € 200/300

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (28)

    #179

    Leo Engels

    Period: 1882-1952

    “Boekenoogst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso gesigneerd, getiteld en gedateerd 1952.

    Place a bid ›

    Dim. 63,5 x 68 cm

    Estimate: € 300/400

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (29)

    #272

    Adolf Van Neste

    “Stilleven met krieken”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    Place a bid ›

    Dim. 29 x 39 cm

    Estimate: € 100/150

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (30)

    #408

    Een Afrikaans houten gesculpteerd figuratief beeld, Congo.

    Place a bid ›

    Dim. 61 cm

    Estimate: € 60/80

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (31)

    #338

    Lampje en dienblad in toll, beschilderd metaal.

    Place a bid ›

    Dim. h 25.5 cm

    Estimate: € 40/60

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (32)

    #364

    Lieve Gryson

    “Danse Macabre”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.

    Place a bid ›

    Dim. 54 x 43 cm

    Estimate: € 40/60

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (33)

    #72

    Jos Beeck

    “De houtsprokkelaars.” Olieverf op doek. Toegeschreven aan.

    Place a bid ›

    Dim. 63 x 97 cm

    Estimate: € 80/120

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (34)

    #414

    Jos Hendrickx

    Period: 1906-1971

    “Antverpia”. Een litho op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘51. Verso label.

    Place a bid ›

    Dim. 62 x 83 cm

    Estimate: € 80/120

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (35)

    #424

    Clement Van Lysebetten

    Period: 1921 - 1996

    “Naakt aan den toog”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Clement Van Lysebetten.

    Place a bid ›

    Dim. 52.5 x 36.5 cm

    Estimate: € 80/120

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (36)

    #184

    “Portiere Di Notte”. Een effaçage op papier. id 20041103184050, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘73.

    Place a bid ›

    Dim. 28.3 x 20.7 cm

    Estimate: € 3000/3500

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (37)

    #89

    Gérard Roosen

    Period: 1869 - 1935

    “Hoeve in Vlaanderen”. Een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan Gérard Roosen. Achteraan een studie van varkens.

    Place a bid ›

    Dim. 40 x 50 cm

    Estimate: € 120/180

  • Up for auction: Lot #663 - 26 June 2024 19:00 (38)

    #82

    Jos Hendrickx

    Period: 1906-1971

    “Marokko 1970”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. Verso atelierstempel.

    Place a bid ›

    Dim. 25 x 34,5 cm

    Estimate: € 100/150

View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Juni 2024

Veiling in opbouw - 700 loten verwacht

25 June 2024 19:00
26 June 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Bid deadline: 26 June 2024 18:00

Notice: Please fill out your billing information on your account page before placing a bid.

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Rev. Porsche Oberbrunner

Last Updated:

Views: 5862

Rating: 4.2 / 5 (53 voted)

Reviews: 84% of readers found this page helpful

Author information

Name: Rev. Porsche Oberbrunner

Birthday: 1994-06-25

Address: Suite 153 582 Lubowitz Walks, Port Alfredoborough, IN 72879-2838

Phone: +128413562823324

Job: IT Strategist

Hobby: Video gaming, Basketball, Web surfing, Book restoration, Jogging, Shooting, Fishing

Introduction: My name is Rev. Porsche Oberbrunner, I am a zany, graceful, talented, witty, determined, shiny, enchanting person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.