Een tafellamp met een blauw-wit Chinees porseleinen voet, bronzen delen en oude kap.
Dim. h 55 cm
SKU: 2506240663.
Categories: Aziatisch, Verlichting, XXe eeuw.
Auction day: 26 June 2024 19:00
Catalogue #663
');$(".woocommerce-page div.product div.images").append($catalogue_no);});
Estimate: € 40/60
Interested in this lot?
Place a bid ›
- Related items
- Auction details
- Place a bid
Similar lots by type
#248
Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessert-messen, vorken en lepels.
Place a bid ›
Estimate: € 120/180
#199
Leopold Muller
Period: 1879-1961
“Bos en plattelandsgezichten”. Een lot van 4 schilderijtjes, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. ”Capellen”, “Polder”, “Pondrôme”, “192”.
Place a bid ›
Dim. 25 x 35,5 & 20 x 34,5 cm
Estimate: € 350/500
#661
Een lot van 2 kannen en een vaas in porselein, kobaltblauw met een rijkelijk vergulde versiering. De kanne zijn getekend Limoges en de vaas Bavaria.
Place a bid ›
Dim. h 33,5 cm
Estimate: € 30/50
#431
Een balustervaas in Chinees porselein naar de Qing Dynastie met een decor van een Chinese leeuw en een vogel. Op houten sokkel.
Place a bid ›
Dim. h 43 cm
Estimate: € 80/120
#643
Maria Innocentia Hummel
Een lot van 5 Hummeltjes, nrs. 141/1, 15/0, 129/0, 418 en 69. Laat 20ste eeuwse stukken.
Place a bid ›
Dim. h 15 cm
Estimate: € 80/120
#637
“Poicephalus Senegalus”. Het Bont Boertje of Senegal-papegaai. Een opgezet vogeltje op zijn/haar rug liggend en spelend met een bal. Taxidermie.
Place a bid ›
Dim. h 11 x l 19 cm
Estimate: € 60/80
#358
Een handbeschilderde porseleinen dekselvaas met florale motieven, afgewerkt met goudverf. Onderaan een merkteken en opschrift. Frans werk.
Place a bid ›
Dim. h 47 cm
Estimate: € 40/60
#453
Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas, groen in de massa gekleurd, inderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
Place a bid ›
See AlsoMuzikanten Gezocht en op Zoek - Muzikantenbank.NETDie 20 schönsten Vatertagsgedichte + 5 Geschenkideen » schreiben.netMaureen Veurman 📖 op LinkedIn: Stel je de wereld van communicatie voor als een prachtige symfonie, en…Schon mal über Initialen nachgedacht?Dim. h 30 cm
Estimate: € 100/150
#161
Salvatore Melani
Period: 1902 - 1934
“Windhonden”. Een groep in brons met 2 lopende honden op een marmeren voet. Gesigneerd S. Melani.
Place a bid ›
Dim. 23 x 65 x 14 cm
Estimate: € 300/400
#667
Een map met Belgische munten. Van ca. 1900 tot 1980.
Place a bid ›
Estimate: € 60/80
#189
Leopold Muller
Period: 1879-1961
“Lanschappen met bebouwing”. Een lot van 6 schilderijtjes, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. “Ranst”, “Wouter’s Hoeve”, “Ranst”, “Villa Wellin”, “Chateau de Lavaux St-Anne”, “Wouter’s Hoeve de Polder”.
Place a bid ›
Dim. 28 x 34,5 & 25 x 35,5 cm
Estimate: € 500/750
#448
“Chrysolophus Pictus”. Een opgezette goudfazant op een stuk berkenstronk. Taxidermie.
Place a bid ›
Dim. h 38 x l 88 cm
Estimate: € 80/120
#657
Val Saint Lambert
Een set van schaal en kom, Val Saint Lambert, kleurloos kristal met vergulde rand met bijhorende vergulde lepel. Toegevoegd een groene asbak, eveneens VSL.
Place a bid ›
Dim. Ø 31 cm
Estimate: € 60/80
#641
“Emberiza Citrinella”. Een set van twee opgezette geelgorsen, zangvogeltjes op een tak onder een glazen stolp. Taxidermie.
Place a bid ›
Dim. h 27 cm
Estimate: € 60/80
#629
Horace Narbeth Roye
Period: 1906-2002
Een lot van 5 ingekaderde vintage prints uit de bundel “Rhapsody in Colour by Roye”. Met verso gedicht. Uitgave door The Camera Studies Club, London, 1946.
Place a bid ›
Dim. 33 x 25 cm
Estimate: € 60/90
#633
Maria Innocentia Hummel
Een lot van 9 Hummeltjes, nrs. 727, 2052, 793, 479, 629, 729, 558, 438 en 260. Laat 20ste eeuwse stukken.
Place a bid ›
Dim. h 10.5 cm
Estimate: € 60/80
#653
Maria Innocentia Hummel
Een lot van 5 Hummeltjes, nrs. 662/0, 376, 13/2/0, 197 2/0 en 58 2/0. Laat 20ste eeuwse stukken.
Place a bid ›
Dim. h 11.5 cm
Estimate: € 60/80
#238
Een lot van 15 stuks art-nouveau glas, deels gemetaliseerd, bestaande uit flesjes, vaasjes en glaasjes. In de stijl van Loetz.
Place a bid ›
Dim. h 19 cm
Estimate: € 120/180
#482
“Studie van de roker”. Een litho op papier. Draagt monogram in de plaat “F.L.”, naar Fernand Léger. Uit het album "Contrastes". Ed. Le Vent d'Arles, Parijs. Bewerkt in 1959 onder toezicht van Nadia Léger en beperkt tot 300 exemplaren.
Place a bid ›
Dim. 50 x 40 cm
Estimate: € 150/200
#509
Felix De Boeck
Period: 1898-1995
“Geometrisch abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Verso gesigneerd en gedateerd 1986
Place a bid ›
Dim. 12,5 x 21 cm
Estimate: € 400/600
#243
Favaro Cecchetto
Een geglazuurd polychroom aardewerken beeld van een gezeten jongedame met bloemenkleed en een boek. Onderaan gemerkt Favaro Cecchetto, made in Italy en nummer 1915.
Place a bid ›
Dim. 32 x 38 x 21 cm
Estimate: € 120/180
#618
Een lot van 3 oude glazen stolpen op houten voet met hierin heiligenbeelden en vaasjes in Brussels porselein. Toegevoegd nog 2 heiligenbeelden waarvan 1 in Brussels porselein.
Place a bid ›
Dim. h 40 cm
Estimate: € 80/120
#632
“Baaizicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Place a bid ›
Dim. 21 x 25 cm
Estimate: € 80/120
#621
“Attacus Atlas”. Een stolp met hierin 2 Atlasmotten of Atlasvlinders. Toegevoegd 2 kleine vlinders in verlicht stolpje. Taxidermie.
Place a bid ›
Dim. 18 x 22 cm (grootste)
Estimate: € 80/120
Other lots in this auction
#67
Sanderus
“Flandria Illustrata”. Een tweedelige boekenreeks van A. Sanderus, uitgeverij Veys - Tielt. Uitgave van 1973.
Place a bid ›
Dim. 6,5 x 50 x 34 cm
Estimate: € 200/300
#179
Leo Engels
Period: 1882-1952
“Boekenoogst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso gesigneerd, getiteld en gedateerd 1952.
Place a bid ›
Dim. 63,5 x 68 cm
Estimate: € 300/400
#272
Adolf Van Neste
“Stilleven met krieken”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Place a bid ›
Dim. 29 x 39 cm
Estimate: € 100/150
#408
Een Afrikaans houten gesculpteerd figuratief beeld, Congo.
Place a bid ›
Dim. 61 cm
Estimate: € 60/80
#338
Lampje en dienblad in toll, beschilderd metaal.
Place a bid ›
Dim. h 25.5 cm
Estimate: € 40/60
#364
Lieve Gryson
“Danse Macabre”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
Place a bid ›
Dim. 54 x 43 cm
Estimate: € 40/60
#72
Jos Beeck
“De houtsprokkelaars.” Olieverf op doek. Toegeschreven aan.
Place a bid ›
Dim. 63 x 97 cm
Estimate: € 80/120
#414
Jos Hendrickx
Period: 1906-1971
“Antverpia”. Een litho op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘51. Verso label.
Place a bid ›
Dim. 62 x 83 cm
Estimate: € 80/120
#424
Clement Van Lysebetten
Period: 1921 - 1996
“Naakt aan den toog”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Clement Van Lysebetten.
Place a bid ›
Dim. 52.5 x 36.5 cm
Estimate: € 80/120
#184
“Portiere Di Notte”. Een effaçage op papier. id 20041103184050, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘73.
Place a bid ›
Dim. 28.3 x 20.7 cm
Estimate: € 3000/3500
#89
Gérard Roosen
Period: 1869 - 1935
“Hoeve in Vlaanderen”. Een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan Gérard Roosen. Achteraan een studie van varkens.
Place a bid ›
Dim. 40 x 50 cm
Estimate: € 120/180
#82
Jos Hendrickx
Period: 1906-1971
“Marokko 1970”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. Verso atelierstempel.
Place a bid ›
Dim. 25 x 34,5 cm
Estimate: € 100/150
View all auction items ›
Veiling van 25 & 26 Juni 2024
Veiling in opbouw - 700 loten verwacht
25 June 2024 19:00
26 June 2024 19:00
View auction ›
Place an online bid
Bid deadline: 26 June 2024 18:00
Notice: Please fill out your billing information on your account page before placing a bid.
Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.